Opinie

Z pewną nieśmiałością zapisałam się na zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych. Pierwsze lekcje okazały się ciekawe, prowadzone w miłej atmosferze. Mała grupa zobowiązywała do regularnej nauki (oczywiście sprawdziany pisemne i ustne również się odbywały), przyswajania materiału i odrabiania zadań domowych. Pani Dorota zawsze dobrze przygotowana do zajęć i prowadziła je w interesujący sposób. Pomimo wieczornych godzin, chętnie uczęszczałam na zajęcia, Wszystkim zainteresowanym z całą pewnością polecam tę szkołę.

Katarzyna Robakowska

Lekcje angielskiego były naprawdę bardzo przyjemne, wręcz relaksujące po całym dniu w szkole a ich efekty są łatwo zauważalne. Dzięki nim, mogłam się świetnie przygotować do matury ustnej i pisemnej oraz nadrobić spore braki z języka angielskiego. Najważniejsze w tych lekcjach było to, że uwaga lektora była skoncentrowana na uczniu oraz było dużo rozmów i ćwiczeń w języku angielskim. Każdemu bez zastanowienia jestem gotowa polecić tę szkołę, bo uważam, że jest tego naprawdę warta.

Dorota Dziadygiewicz

Szkoła prezentuje zdecydowanie profesjonalny poziom. Składa się na to zarówno organizacja zajęć, jak i poziom nauczania. Lekcje z moją lektorką motywowały mnie do pracy i pogłębiania wiedzy. Ciekawe zagadnienia poruszane na lekcjach, zróżnicowane zadania oraz zaangażowanie lektora w prowadzenie zajęć dają naprawdę duże efekty w poszerzaniu horyzontów i wiedzy. Kilka lat uczęszczania na lekcje w tej szkole sprawiły, że rozwinęłam swoje możliwości, znacznie zwiększyłam swój zasób słownictwa i wyzbyłam sie strachu przed wypowiadaniem się po angielsku. Dziękuję.

Jagoda Klimala

Polecamy Szkołę Języków Obcych DMK, bo to profesjonalna szkoła językowa. Trzeba przyznać, że lektorzy z DMK to doświadczeni i profesjonalni nauczyciele, sympatyczni, mili, służący pomocą, a jednocześnie wymagający i solidnie realizujący program nauczania. Bardzo dobrze dobrane grupy odnośnie poziomu wiedzy i umiejętności. Pani Dorota Kupś zawsze miła, uśmiechnięta i przyjazna dzieciom. Opłaty są bardzo konkurencyjne wobec innych szkół. Odzwierciedleniem skuteczności nauczania tej szkoły są wysokie wyniki na maturach i innych egzaminach językowych. Polecamy DMK, można o niej mówić w samych superlatywach i nie ma w tym przesady, mamy w tej szkole trójkę dzieci i wszystkie robią corocznie duże postępy. Po kilku latach nauki stwierdzamy, że był to jeden z naszych lepszych wyborów.

Marta i Dariusz Bartkowiak

Po siedmiu latach spędzonych w Szkole Języków Obcych DMK stwierdzam, że był to bardzo dobry wybór. DMK była moją trzecią szkołą i tu zadomowiłam się najdłużej. Będę ten czas wspominała bardzo miło. Bardzo chciałam podziękować Pani za nieschodzący z twarzy uśmiech, dobre słowo a przede wszystkim za to, że czuję się dobrze przygotowana do matury.

 Asia Knurowska

Czas spędzony w szkole DMK będę wspominać niezwykle ciepło i przyjemnie. Spędziłam tu wiele lat, w trakcie których mogłam nie tylko poprawić naukę j. angielskiego, ale i  poszerzyć swoje zainteresowania i spędzić czas w przyjaznej atmosferze. P. Dorota jest cudowną nauczycielką, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą. O wysokim poziomie szkoły świadczy fakt, że nie tylko uzyskałam wysoki wynik na maturze, ale i zdałam bardzo dobrze egzamin CAE. Bardzo dziękuję.

 Aleksandra Karabinowska

Szkoła Języków Obcych DMK gwarantuje nie tylko rzetelne zrealizowanie materiału ale także miłą i sympatyczną atmosferę, która była dla mnie bardzo ważna. Nauczyciele motywują do pracy ale są przy tym przyjacielsko nastawieni do słuchaczy. Każdy jest także otwarty na pomysły kursantów i ich uwagi. Najlepszym przykładem na skuteczność nauki DMK jest zdanie przeze mnie z wysokim wynikiem certyfikatu Cambridge.

Piotr Woźniak

Po 9 latach nauki w Szkole Języków Obcych DMK, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że panuje tam pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia oraz przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.   Zajęcia prowadzone są w ciekawy i oryginalny sposób, dzięki czemu zdałam egzamin CAE na wysokim poziomie. Polecam dla osób w każdym wieku.

Małgorzata Skowrońska

Odwiedź nas na Facebooku

DMK Szkoła Języków Obcych

ul. Listopadowa 8

67-200 Głogów

+ 48 600 853 335

szkola.dmk@gmail.com